4-izbový Rodinný dom vo VÝSTAVBE na predaj, Ľudovítov - Palárikovo

Lokalita: Palárikovo

od 508 € mesačne
147 500,00 €

1 243 m²

Úžitková plocha: 105,0 m²

ID: 22553

 
4-izbový Rodinný dom vo VÝSTAVBE na predaj, Ľudovítov - Palárikovo4-izbový Rodinný dom vo VÝSTAVBE na predaj, Ľudovítov - Palárikovo4-izbový Rodinný dom vo VÝSTAVBE na predaj, Ľudovítov - Palárikovo4-izbový Rodinný dom vo VÝSTAVBE na predaj, Ľudovítov - Palárikovo4-izbový Rodinný dom vo VÝSTAVBE na predaj, Ľudovítov - Palárikovo4-izbový Rodinný dom vo VÝSTAVBE na predaj, Ľudovítov - Palárikovo4-izbový Rodinný dom vo VÝSTAVBE na predaj, Ľudovítov - Palárikovo4-izbový Rodinný dom vo VÝSTAVBE na predaj, Ľudovítov - Palárikovo4-izbový Rodinný dom vo VÝSTAVBE na predaj, Ľudovítov - Palárikovo4-izbový Rodinný dom vo VÝSTAVBE na predaj, Ľudovítov - Palárikovo4-izbový Rodinný dom vo VÝSTAVBE na predaj, Ľudovítov - Palárikovo4-izbový Rodinný dom vo VÝSTAVBE na predaj, Ľudovítov - Palárikovo4-izbový Rodinný dom vo VÝSTAVBE na predaj, Ľudovítov - Palárikovo4-izbový Rodinný dom vo VÝSTAVBE na predaj, Ľudovítov - Palárikovo4-izbový Rodinný dom vo VÝSTAVBE na predaj, Ľudovítov - Palárikovo4-izbový Rodinný dom vo VÝSTAVBE na predaj, Ľudovítov - Palárikovo4-izbový Rodinný dom vo VÝSTAVBE na predaj, Ľudovítov - Palárikovo4-izbový Rodinný dom vo VÝSTAVBE na predaj, Ľudovítov - Palárikovo

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:vo výstavbe
 • Stavebný materiál:tehla
 • Spôsob kúrenia:ústredné plynové, ústredné elektrické
 • Okná:plastové
 • Počet izieb:4
 • Verejný vodovod:áno
 • Odpad:septik / žumpa
 • Plyn:áno
 • Terén:rovina
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu cca 5 km od Nových Zámkov v obci Ľudovítov. Nachádza sa v tichej a bezpečnej lokalite na novo vzniknutej ulici. Plánované dokončenie stavby je koncom novembra 2019.

 

VÝMERA: Zastavaná plocha domu je 131 m2 + terasy 27 m2. Úžitková plocha je 105 m2, obostavaný priestor 591 m2. Celková rozloha pozemku je 1 243 m2.

 

DISPOZÍCIA A VYBAVENIE DOMU: Rodinný dom je z tehly, zateplený, má prednú a zadnú terasu, elektrické podlahové kúrenie, plastové okná trojsklo, väzníková strecha. Momentálne v štádiu základy, základová platňa, tehla na pozemku. Hrubá stavba do 1 mes. hotová, možnosť bývania do Vianoc. Rodinný dom na praktické dispozičné riešenie pozostáva z chodby, kuchyne a komory, obývacej izby, spálne, dvoch detských izieb, kúpeľni, dvoch toaliet. Priamo za zádverím sa nachádza chodba z ktorej sa vstupuje do samostatného WC. Z chodby je ďalej voľný prístup do otvoreného priestoru kuchyne s jedálňou a obývačky s prípravou na krb, kde je situované veľké terasové presklenie s posúvnymi dverami, ktoré tvorí prechod na terasu. Z obývacej haly je možné vstúpiť do kúpeľne, detskej izby a spálne, z ktorej je taktiež možný vstup na terasu. Dom je vhodný pre 4 - 5 člennú rodinu. Pozemok má rozlohu 12 árov tj. dostatok priestoru v budúcnosti, pre výstavbu garáže, bazéna, altánku, detského ihriska, jazierka či ovocného sadu.

 

PARKOVANIE: Zväčšené parkovisko /ustúpené dovnútra pozemku/ pre pohodlnejšie parkovanie pred bránou, plus parkovanie vo dvore.

 

POLOHA: Veľmi dobrá dostupnosť do mesta Nové Zámky cca 5 min. autom od lokality Tesco, Aquario. Obec sa nachádza na hlavnom železničnom ťahu Nové Zámky – Bratislava /možnosť dochádzať do zamestnania smer Ba, Ga Sa/.

 

Zabezpečujeme kompletný PRÁVNY (zmluvy,, kúpna, rezervačná,..) a FINANČNÝ (hypotekárny úver, spotrebný úver,...) servis.


Preplatíme Vám znalecký posudok.
Viac informácií na https://www.realityalpia.sk/preplatime-znalecky-posudok/

Dátum poslednej aktualizácie: 19.08.2019

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Palárikovo dom
na predaj ID: 15275 600 m²
od 320 € mesačne 155,00 €/m² 93 000,00 €
Palárikovo dom
na predaj ID: 23285 2 244 m²
od 218 € mesačne 28,30 €/m² 63 500,00 €
Veľký Kýr dom
na predaj ID: 22159 1 378 m²
od 136 € mesačne 28,66 €/m² 39 500,00 €
ZNÍŽENÁ CENA NÁŠ TIP
Nové Zámky dom
na predaj ID: 20221 400 m²
od 651 € mesačne 472,50 €/m² 189 000,00 €
ZNÍŽENÁ CENA exkluzívne iba u nás